این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو داردhttp://s9.picofile.com/file/8323286034/photo_2018_04_09_11_04_01.jpg 
آدرس دبیرخانه: اصفهان، خیابان هزارجریب، دانشگاه اصفهان، ساختمان مرکزی، مجتمع پژوهشی دانشگاه، مرکزپژوهشی فرآورده‌های طبیعی و زیستی داروئی(واحد۶) 


 تلفن دبیرخانه:03137932397
09902840451 پست الکترونیک
mbiology.products@gmail.com 


ادمین کانال(amir9131@) 
.  
کانال تلگرام: t.me/beepcuiacir
    
 
جهت امور نمایشگاه و اسپانسر: خانم موسوی(۰۹۳۸۷۶۷۵۰۲۵)
 
 

  
 
       در راستاي ارتقاي دانش و پژوهش و بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي ارزشمند ملي در عرصه فرآورده‌هاي زنبور عسل، همايش ملي فرآورده‌هاي زنبور عسل از منظر زيست‌شناسي، سلامت و اقتصاد، در روزهاي 4 و 5 ارديبهشت‌ماه 1397 با مشاركت دانشمندان و محققان، نهادهاي اجرايي و فعالين بخش خصوصي در دانشگاه اصفهان همراه با برنامه‌هاي جنبي (نشست‌هاي تخصصي، جشنواره ارائه محصولات و آموزش استفاده از فرآورده‌هاي زنبور عسل)، برگزار مي‌شود. از عموم اندیشمندان، پژوهشگران، استادان دانشگاه‌ها، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و صاحبان دانش، تجربه و حرف مرتبط با فرآورده‌های زنبور عسل دعوت می‌شود در این همایش شرکت نمایند و به ارتقاء دانش، پژوهش، اشتغال و بهره‌وری این عرصه استراتژیک کمک نمایند.
ثیت مقالات در پایگاه سیویلیکا
ثیت مجموعه مقالات در پایگاه سیویلیکا
1398/05/26 ادامه مطلب


 نوبت ارائه مقالات
مقالات پذیرش شده در قالب ارائه پوستر همراه با نوبت ارائه(صبح یا عصر) به پیوست است. پژوهشگران باید بر اساس راهنمای ارائه پوستر موارد را اعمال و در روز همایش و نوبت مقرر چاپ فرمایند.
1397/01/28 ادامه مطلب


 تقدیر از پوستر های برگزیده
به اطلاع پژوهشگرانی که ارائه آنها در قالب پوستر پذیرفته شده می رساند در روز همایش پس از داوری پوسترهای نصب شده بر اساس نحوه تدوین نگارش و طراحی و حضور نویسنده مقاله و نحوه ارائه مقالات، از 3 نفر از پوسترهای برگزیده در روز همایش تقدیر خواهد شد.
1397/01/24 ادامه مطلب


 اطلاعیه ویژه
افرادی که خلاصه مقاله ارسال نموده اند و نحوه ارائه آنها پوستر درج شده است، می بایست قبل از تاریخ ۲۵ فروردین(بعد از تاریخ مذکور فایل ارسالی در سی دی مجموع مقالات درج نخواهد شد) فایل نهایی پوستر خود را با توجه به راهنمای نگارش پوستر که در کانال و سایت موجود است، به صورت پی دی اف آپلود نموده و در روز همایش نسخه چاپی با اندازه ذکر شده در راهنمای نگارش پوستر ارائه دهند. پژوهشگرانی که مقاله کامل آنها به صورت ارائه پوستر پذیرفته شده در گواهی آنها (مقاله کامل) در قالب ارائه پوستر درج خواهد و در روز همایش مقاله کامل خود را به صورت پوستر ارائه خواهند نمود. فرادی که مقاله آنها در قالب سخنرانی پذیرفته شده می بایست مقاله خود را در قالب فایل پاورپونت و زمان حداکثر ۱۵ دقیقه تنظیم نمایند(قالب و نگارش فایل پاورپونت با در نظر گرفتن نگارش علمی مقالات(دربرگیرنده ی بیان مسئله و اهداف، مواد و روشها، نتایج و بحث و نتیجه گیری) بر اختیار پژوهشگران می باشد.
1397/01/18 ادامه مطلب


شماره حساب همایش برای واریز وجه
به اطلاع شرکت کنندگان میرساند واریز وجه جهت شرکت در همایش و ارسال مقاله از طریق ثبت نام و تشکیل سامانه کاربری و پرداخت به صورت آنلاین از درگاه آنلاین بانک می باشد ولیکن افرادی که موفق به واریز وجه نشدند شماره حساب در ادامه آمده ولی برای صدور گواهی مقاله و یا گواهی حضور حتما با دبیرخانه تماس حاصل فرمایند و مطمئن گردند که اسم آنها نهایی شده و عکس فیش واریزی را در قسمت ارسال فیش آپلود و یک نسخه آن را به ایمیل همایش ارسال فرمایند. در صورت عدم انجام مراحل فوق توسط شرکت کنندگان از طرف دبیرخانه گواهی حضور و مقاله و کارت شرکت صادر نخواهد شد. 02177240238002 بانک ملی ایران شعبه دانشگاه اصفهان با کد شعبه 111234 به نام مرکز درآمدهای اختصاصی دانشگاه اصفهان-همایش فراورده های زنبور عسل
1396/12/28 ادامه مطلب


تغییر تاریخ همایش
تغییر تاریخ همایش به 5 اردیبهشت ماه 97
1396/12/25 ادامه مطلب


 راهنمای ارسال پوستر به جای مقاله کامل
پژوهشگرانی که تمایل به ارسال مقاله کامل و یا ارائه سخنرانی ندارند باید پوستر خود را بر اساس سه فایل زیر تهیه و تنظیم فرمایند. این فایل ها در قسمت منو افقی بالای صفحه و زیر بخش ثبت نام و ارسال مقاله پیوست شده است. - فایل راهنمای آماده سازی - نمونه پوستر برای راهنمای کاربر - پوستر خام
1396/12/09 ادامه مطلب


 ثبت نام و ارسال مقاله کامل
پژوهشگران برای ارسال مقاله باید ابتدا در قسمت ثبت نام، ثبت نام اولیه فرمایند که پس از ثبت نام یک لینک فعال سازی به ایمیل ثبت نامی ارسال شده و پس از آن از قسمت سامانه کاربران و سپس قسمت مقاله جدید چکیده مقاله و سپس مقاله کامل را آپلود فرمایند. پس از پذیرش خلاصه مقاله تا دهم اسفندماه باید مقاله کامل را ارسال فرمایند.پس از پذیرش خلاصه مقاله تا دهم اسفندماه باید مقاله کامل را ارسال فرمایند. برای فرآیند تسریع داوری مقاله کامل را در صورت نگارش کامل همزمان با ارسال چکیده در قسمت ارسال مقاله ارسال فرمائید.
1396/12/02 ادامه مطلب


 ارسال مقاله کامل
کلیه پژوهشگرانی که چکیده مقاله آنها پذیرش شده است هرچه سریعتر برای ارسال مقاله کامل اقدام فرمایند. بعد از تاریخ اعلام شده داوری صورت نمیگیرد.
1396/11/24 ادامه مطلب


 هزینه ثبت نام در همایش
هزینه ثبت نام و شرکت در همایش در ادامه مطلب به استحضار می رسد:
1396/11/23 ادامه مطلب


 تمدید تاریخ همایش ملی فراورده های زنبور عسل از منظر زیست شناسی،سلامت و اقتصاد
تمدید تاریخ همایش ملی فراورده های زنبور عسل از منظر زیست شناسی،سلامت و اقتصاد تا تاریخ 30 بهمن ماه
1396/11/01 ادامه مطلب


نشست مشترک صنعت زنبورداری کشور و دانشگاه اصفهان
با نام و یاد خداوند عزّ و جل نشست مشترک صنعت زنبورداری کشور و دانشگاه در جهت ادامه‌ سیاست‌گذاری‌های مربوط به "همایش ملی فرآورده‌های زنبورعسل از منظر زیست‌شناسی، سلامت و اقتصاد" از ساعت 12:30 روز یکشنبه نوزدهم آذرماه 1396 در اتاق شورای گروه زیست‌شناسی دانشگاه اصفهان برگزار گردید.
1396/09/19 ادامه مطلب


  map
  نظر سنجی
  کمیته اجرایی
 

                      کميته اجرايي همايش

نام و نام خانوادگي

سمت

نام و نام خانوادگي

سمت

دکتر علی باقری

دبير اجرايي

ندا جلالی

تهیه لوح فشرده

دکتر محمد رباني

عضو شورای سیاست‌گذاری

هانیه یزدیان

تهیه لوح فشرده

دکتر مهران میراولیایی

دبیر علمی همایش

افروز خلیلی سامانی

همکار کمیته کارگاه ها

مهدي کمالي

معاونت پشتیبانی هماهنگی و مالی

زینب شاکران

همکار کمیته کارگاه ها

سیده رحمانه اطیابی

مسئول دبیرخانه

مختار نصرتی

همکار کمیته کارگاه ها

دکتر سید مرتضي جوادي راد

مسئول کمیته تشریفات

آرشام رشید کابلی

همکار مسئول نمايشگاه

دکتر مجید مرادمند

مسئول کمیته پذیرش

فاطمه سادات رضوی زاده

همکار کمیته پذیرش

دکتر علی براتیان

مسئول کميته ارائه مقالات

شکوه سادات قادریان

همکار کمیته پذیرش

زهرا شاکران

مسئول کميته کارگاه ها

ثمین السادات سجادی

همکار کمیته پذیرش

امیرمحمد عوض‌زاده

مسئول ارتباطات

افشین دانا

همکار کمیته پذیرش

مریم موسوی

مسئول نمايشگاه

فرشید پورحسین مجارشین

همکار کمیته پذیرش

نیلوفر ضرونی

مسئول کمیته طراحی و تبلیغات

محمد مهدی دوست محمدی

همکار کمیته پذیرش

محمد کیانی

مسئول پذیرایی

نرجس رمضانی‌پور

همکار کمیته پذیرش


يكشنبه 23 مرداد ماه 1401

 
تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
حامیان علمی
حامیان
http://s9.picofile.com/file/8323627700/photo_2018_04_13_21_53_31.jpg